Voľné miesta

Junior Web Developer

Do svojho týmu (cca 4-5 ľudí) hľadáme vývojára, pre ktorého je programovanie nielen prácou ale aj zábavou. Pracovať budeš na vývoji (od návrhu až po nasadenie) nových webových aplikácií (nie prezentačných webov!) a údržbe už existujúcich riešení pre interných aj externých klientov. V priateľskom kolektíve a neformálnom prostredí budeš mať priestor na vyjadrenie a presadenie svojho názoru.

ZOBRAZIŤ DETAIL PRACOVNEJ POZÍCIE

Senior Web Developer

Na túto pozíciu hľadáme senior web developera. Akceptovateľný je aj pokročilý programátor, ale so skúsenosťami s OOP programovaním. Skúsenosti s UX a vývojom mobilných aplikácií (multiplatforma napr. Cordova) sú vítané.

ZOBRAZIŤ DETAIL PRACOVNEJ POZÍCIE

Database Admin / Developer

Na túto pozíciu hľadáme skúseného databázového špecialistu s niekoľkoročnou praxou v správe a vývoji rôznych databázových systémov najmä PostgreSQL, Oracle a výhodou je znalosť noSQL databáz napr. MongoDB, ... Úspešný kandidát bude zodpovedať za bezproblémový beh databázových systémov, ich monitoring a odstraňovanie vzniknutých problémov. Bude sa zúčastňovať návrhu modelov pre nové projekty, rozširovanie existujúcich a ich implementáciu.

ZOBRAZIŤ DETAIL PRACOVNEJ POZÍCIE